Nëna e Rita Ores duket si një vajzë e re

2

Me një stil tejet të veçantë e me linja perfekte, nëna e Rita Orës i mahnitë të gjithë në çdo paraqitje.

E një paraqitje të tillë e pati edhe sonte.

Rita Ora para pak minutash ka publikuar një imazh të nënës së saj në Instastory, ku Vera Ora duket shumë bukur dhe siç shihet vitet për të janë vetëm numër.

Ajo madje duket sikur të jetë mike me vajzat e saj, pavarësisht se ato janë shumë të reja.

Kërko